KONST / Litografier / Färglitografi 15144201
nr 1514 4201
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Signerad, numrerad 33/260, Norrtälje. Färglitografi. Bladets mått: 45x55, oramad
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 januari 2023
kl 20:55:31
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö